Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Šumperk / Obsluha sportovního areálu

Obsluha sportovního areálu

Zaměstnavatel: CITY SPORTS s.r.o.
Místo výkonu práce: Šumperk
Platové ohodnocení: 13 500 – 24 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 31.12.2019
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pro nově vznikající pracoviště v Šumperku na ulici Lidické, areál Benátky.
Firma CITY SPORTS s.r.o. poskytuje sportovní vyžití pro obyvatele měst. Služba CITY SKI je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v České republice. Jakožto lyžařští patrioti směřujeme naše jednodenní zájezdy předně na naše moravské a české hory. V letním období organizujeme zájezdy na vodní lyžování a wakeboarding. Pro plánovanou výstavbu a provoz vleku pro vodní lyžování a wakeboarding v Šumperku hledáme několik nových spolupracovníků pro asistenci při budování, administrativě, provozu a organizaci sportovních akcí. Našimi klienty jsou sportovci z řad veřejnosti, firemní skupiny, školy. Více informací naleznete na: www.citywake.cz. Pracovní doba flexibilní dle možností uchazeče.

Požadované dovednosti:
Zkušenost s filmováním a střihem videa výhodou
ŘP B výhodou
Zkušenost s lyžováním a snowboardingem výhodou
Průkaz instruktora lyžování nevyžadujeme
Svářečský průkaz výhodou
Zkušenost s vodními sporty výhodou
Příjemné vystupování a důraz na spokojenost klientů podmínkou

Ideální kandidát/ka:
Středoškolské vzdělání v oborech cestovní ruch, tělesná výchova, administrativa, obchod, účetnictví, podnikové hospodářství, hotelové služby nebo obory obráběč kovů, svářeč, tesař. Chápeme, že je obtížné získat praxi, a proto dáváme šanci i mladým absolventům bez praxe.Tato pozice je ideálním odrazovým můstkem pro kandidáta s kladným vztahem ke sportům zejména lyžování, snowboarding, vodní lyžování, surfování, wakeboarding.

Kandidátka nebo kandidát získá dovednosti v oblasti cestovního ruchu a sportovních aktivit, zkušenosti v oblasti marketingu, administrativy, vnitrofiremní organizace, možnost pracovat přímo s lidmi v atraktivním sportovním oboru, možnost naučit se samostatnému obchodnímu jednání a reprezentaci, prostor pro kreativitu a realizaci vlastních nápadů a myšlenek, možnost návštěvy sportovních areálů.
Vhodné i pro absolventy nebo OZP. Kontakt: Žádáme kandidáty, aby se přihlašovali přímo v našem přihlašovacím formuláři pro nové kandidáty na našich webových stránkách:
www.citysports.cz/job.

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavel Trčala
E-mail: pavel.trcala@citysports.cz

Referenční číslo ÚP: 14290010707
Poslední aktualizace: 11.7.2018

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19.9.2018.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů