Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Šumperk / Manažer/ka inzerce

Manažer/ka inzerce

Zaměstnavatel: Smart Connections s.r.o.
Místo výkonu práce: Šumperk
Platové ohodnocení: 25 000 – 80 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Hledáme dalšího aktivního kolegu/kolegyni s velkým nasazením a chutí dosahovat vynikajících obchodních výsledků při prodeji inzerce.
Náplň práce: Budeš oslovovat společnosti a radit jim, jak svou firmu zviditelnit prostřednictvím reklamy v kvalitním časopise se špičkovou redakcí a unikátní cílovou skupinou čtenářů. Budeš plnit obchodní plán, budeš pečovat o stávající klienty a rozvíjet s nimi obchodní aktivity, budeš získávat nové zákazníky a mít na starost jejich obchodní rozvoj.
Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost práce na PC, roční praxe s aktivním prodejem po telefonu je vítaná, ale není podmínkou.
Měl/a bys mít "tah na bránu",uvažovat logicky a přirozeně, měl/a bys přistupovat ke klientům se zájmem, naslouchat jim a umět rychle vyhodnotit řešení dané obchodní situace.
Nabízíme mzdu, která je složená z fixní a pohyblivé složky, atraktivní finanční ohodnocení závislé na objemu a kvalitě uzavřených obchodů. Možnost profesního růstu a osobního rozvoje. Stabilní zázemí společnosti s moderně vybaveným pracovištěm, která je na trhu 10 let. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Lukáš Ševčík
Telefon: +420 775 233 232
E-mail: sevcik@smart-media.cz

Referenční číslo ÚP: 14399770766
Poslední aktualizace: 20.9.2018

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 13.11.2018.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů