Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Šumperk / Vedoucí týmu ekonomika a správa majetku

Vedoucí týmu ekonomika a správa majetku

Zaměstnavatel: Vodohospodářská zařízení Šumperk, a.s.
Místo výkonu práce: Šumperk
Platové ohodnocení: 35 000 – 46 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 2.1.2020 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Kompletní vedení účetnictví a daňové evidence vč. mezd, zaúčtování faktur přijatých, vystavování a zaúčtování faktur vydaných, účtování pokladních dokladů, účtování bankovních výpisů, vyhotovování přiznání DPH a kontrolního hlášení, silniční daně, daně z nemovitostí, daně z nabytí nemovitých věcí, kontrola salda pohledávek a závazků, zpracování cestovních náhrad tuzemských i zahraničních, sestavení rozvahy a výsledovky, sestavení "Přílohy" k roční závěrce, spolupráce s auditorem a daňovým poradcem, komunikace s FÚ, OSSZ a zdravotními pojišťovnami, zúčtování dotací a půjček ze SFŽP, MMR apod., zajišťování a kompletace účetních podkladů pro čerpání dotací, dohled nad zajištěním včasného splácení úvěrů a půjček v požadované výši a správném termínu, výpočet úroků z půjček, spolupráce při tvorbě finančního plánu a jeho vyhodnocení, spolupráce při tvorbě plánu HV a jeho vyhodnocení, účtování o navýšení ZJ společnosti, tvorba konsolidované účetní závěrky, kterou požaduje MF. Řízení dvou podřízených pracovních pozic.

Požadavky na výkon pracovní činnosti:
Hledáme zájemce, který by se rád uplatnil v komplexní činnosti podnikového ekonoma, účetního, manažera a personalisty v jedné osobě. Hledáme zájemce s vysokoškolským vzděláním v ekonomickém směru s délkou prokazatelné praxe min. 3 roky nebo středoškolským vzdělaním v ekonomickém směru s délkou prokazatelné praxe min. 7 let. Hledáme zájemce s vyzrálou osobností s obecnou znalostí odborné problematiky v rozsahu působnosti zastávané pozice. Nutná je zkušenost práce v ekonomickém systému POHODA. Nutné jsou komunikativní schopnosti, znalost programu EXCEL, WORD, POWER POINT na běžné úrovni. Trestní bezúhonnost.

Výhody: nadstandardní platové ohodnocení odpovídající odpovědné pracovní pozici, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 5 dní dovolené navíc.
Pracovní doba pohyblivá, pevná část je od 8 do 14:00 hod.

Povinné přílohy k přihlášce:
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
Životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech v návaznosti na požadavky na výkon funkce, kde bude dále uvedeno jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, kontaktní adresa, telefonní spojení, emailová adresa, nejlépe i fotografie, datum a podpis;
Scan výpisu z evidence Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce);
Motivační dopis.
Přihlášky k výběrovému řízení, které budou obsahovat všechny požadované informace a přílohy je možno zasílat elektronicky na email: info@vhz.cz, a to nejpozději do 20. 11. 2019 do 10:00 hod. K výběrovému řízení budou přijaty pouze v termínu doručené přihlášky. VHZ Šumperk, a.s. si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče a výběrové řízení kdykoliv bez udání důvodu zrušit. Bližší info. na tel 721 876 888 (M. Budiš).

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Martin Budiš
Telefon: +420 721 876 888
E-mail: budis@vhz.cz

Referenční číslo ÚP: 17237840707
Poslední aktualizace: 5.11.2019

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 14.11.2019.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů