Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Loštice / Pracovník/ce sociálních služeb + pracovník/ce úklidu

Pracovník/ce sociálních služeb + pracovník/ce úklidu

Domov u Třebůvky Loštice, příspěvková organizace nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Pracovník/ce sociálních služeb + pracovník/ce úklidu. Práce na plný úvazek ve dvousměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 20 950 do 22 450 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Nižší střední odborné. Místem pracoviště je Domov u Třebůvky Loštice, příspěvková organizace, okres Šumperk. Nástup možný od 1.3.2021. Další informace Vám poskytne Renata Rabenseiferová.

Zaměstnavatel: Domov u Třebůvky Loštice, příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Loštice
Platové ohodnocení: 20 950 – 22 450 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.3.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Dělený pracovní úvazek 0,5 pracovník sociálních služeb + 0,5 pracovník úkliu.
Popis práce pracovníka sociálních služeb - výkon sociálních činností na úseku přímé obslužné péče o osoby v pobytových zařízeních sociálních služeb spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulace s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny, podporu soběstačnosti, posilování životní aktivizace, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb.
Dobré komunikační schopnosti; motivovanost pro práci s cílovou skupinou, odolnost vůči stresu a flexibilita; ochota se soustavně vzdělávat a učit novým postupům; orientace v problematice předpisů ze sociální oblasti (zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů; vyhláška č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů); řidičský průkaz skupiny B výhodou; znalost práce na PC (Word, Excel). Podmínkou práce pracovníka v sociálních službách je vzdělání nebo akreditovaný kvalifikační kurz podle § 116 písm. 1 a) zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů nebo vzdělání podle zvláštního právního předpisu § 36 zákona č. 96/2004 Sb., způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel, ve znění pozdějších předpisů.
Popis práce pracovníka úklidu - mechanické mytí, drátkování a leštění podlah, čištění osvětlovacích těles, mechanické klepání koberců, čištění, úklid a dezinfekce klozetů a koupelny, čištění oken včetně jednoduchých ventilací, zrcadel, mytí dveří a zárubní, povrchu kuchyňských linek a vestavěných skříní apod.
Pracovní doba PO - PA 6:00 - 19:00 v rozmezí 8,5 hodin/den, SO + NE + SV 7:30 - 19:00 - 11,5 hodin/den. Délka pracovní doby je stanovena na 40 hodin týdně. Příspěvek na stravování, příspěvek na kulturu a sport, dovolená 5 týdnů. Bližší informace o vyhlášeném výběrovém řízení a předložení dokumentů do výběrového řízení jsou zveřejněny na webových stránkách organizace www.utrebuvky.cz, příp. kontakt telefonicky.

První kontakt

Kontaktní osoba: Renata Rabenseiferová
Telefon: 583445120
E-mail: ucetni@utrebuvky.cz

Referenční číslo ÚP: 20435440760
Poslední aktualizace: 7.1.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 15.1.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů