Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Šumperk / Praktická sestra/bratr - lůžkové rehabilitační oddělení

Praktická sestra/bratr - lůžkové rehabilitační oddělení

Nemocnice Šumperk a.s. nabízí 9 volných pracovních míst v oboru zdravotnictví na pozici Praktická sestra/bratr - lůžkové rehabilitační oddělení. Práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Pracovní poměr s ohodnocením 25 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Nemocnice Šumperk a.s., okres Šumperk. Nástup možný ihned. Další informace vám poskytne Ing. Mgr. Renata Vaverková, tel.: 583334562, e-mail: personalni@nemocnicesumperk.cz.

Poznámka zaměstnavatele

Nemocnice Šumperk a.s. připravuje otevření samostatného lůžkového rehabilitačního oddělení s dispozicí 17 lůžek. Oddělení je primárně koncipováno pro pacienty z lůžkových oddělení nemocnice s potřebou akutní rehabilitace. Předpokládaná doba hospitalizace je 7 až 28 dnů dle diagnózy. Oddělení je přednostně určeno pro péči o pacienty po ortopedických zákrocích, náhradách kloubů, poúrazové stavy a neurologická onemocnění. Především tato skupina pacientů přednostně potřebuje intenzivní, vícefázovou, každodenní rehabilitační léčbu k obnově ztracených schopností a funkcí. Snahou nového akutního lůžkového rehabilitačního oddělení je těmto pacientům pomoci se co nejrychleji vrátit do běžného života.

Co požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
- zájem o léčebnou rehabilitaci;
- chuť se vzdělávat a myšlení "Out Of The Box" s otevřeností vůči novým trendům;
- komunikaci s uměním naslouchat a pak mluvit;
- být součástí týmu a respektovat ostatní role.

Co vás čeká:
Vysoký rehabilitační potenciál pacienta v prvních týdnech, tedy schopnost organismu se adaptovat na nové podmínky v prvních týdnech onemocnění. Tento potenciál s plynoucím časem klesá. My budeme na začátku, na pomyslné startovní čáře a budeme zásadně formovat další průběh rehabilitace.
- Vícefázová každodenní rehabilitace s využitím všech dostupných léčebných modalit.
- Motivace pacientů ke zlepšení a návratu do života je základní podmínkou úspěšné léčby. Na rozdíl od běžné ambulantní praxe, kde motivace pacientům často chybí, se budeme potkávat s lidmi, pro které bude obnova ztracených schopností alfou a omegou dalšího života.
- Motivace nás zdravotníků bude přímo úměrná našim výsledkům, resp. štěstí a radosti pacientů při jejich návratu do života v kvalitě, na jakou byli zvyklí.
- Podpora rodinných příslušníků nemocných při rehabilitačním procesu.
- Práce v rehabilitačním týmu zdravotních sester, ergoterapeutů, psychologů, logopedů, fyzioterapeutů a lékařů se sdílením odborné dokumentace a týmovou komunikací na denní bázi.
- Odborné zázemí ostatních lékařských odborností a komplementu Nemocnice Šumperk.
- Přístrojové a technické vybavení v odpovídající kvalitě s vizí k rozvoji cestou virtuální a rozšířené reality, biofeedbacku a robotické rehabilitace.
- Kontinuální vzdělávání a rozšiřováním kvalifikace členů rehabilitačního týmu v rámci akreditovaného pracoviště.
- Otevřenost vůči novým léčebným metodám, konceptům a trendům. Přímo na oddělení se mimo jiné můžete seznámit s muskuloskeletální sonografií a např. metodou Dry Needling k ošetření myofasciálních tkání.
- Zázemí společnosti, která má vize a prostředky je uskutečnit.

Nabízíme:
- plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i flexibilní spoluprací (zkrácený pracovní úvazek, DPP, DPČ)
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení - ocenění za dosaženou praxi, pro nepřetržitý provoz příplatek za směnnost, příplatky nad rámec zákoníku práce.
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity - Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd..

K žádosti je nutné doložit:
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci;

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "KARIÉRA" v záložce "Kariéra" https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/?spolecnost=nemocnice-sumperk&oddeleni=nelekarsky-zdravotnicky-personal nebo e-mailem.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s.
Místo výkonu práce: Šumperk
Platové ohodnocení: 25 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Mgr. Renata Vaverková
Telefon: 583334562
E-mail: personalni@nemocnicesumperk.cz

Referenční číslo ÚP: 26791540748
Poslední aktualizace: 10. 6. 2024

Podobné pracovní nabídky

Nemocnice Šumperk a.s. – Šumperk
27. 6. 2024 · 23 000 – 30 000 Kč
Nemocnice Šumperk a.s. – Zábřeh
10. 6. 2024 · 25 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19. 7. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů