Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Šumperk / Systemizované místo rozhodování o povolení vkladu

Systemizované místo rozhodování o povolení vkladu

Katastrální úřad pro Olomoucký kraj nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici Systemizované místo rozhodování o povolení vkladu. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Služební poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 25 280 do 37 170 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Katastrální úřad pro Olomoucký kraj - pracoviště Šumperk, okres Šumperk. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.5.2023. Další informace Vám poskytne Mgr. Bronislava Bartošová, , tel.: 585552415,775771211, e-mail: bronislava.bartosova@cuzk.cz.

Zaměstnavatel: Katastrální úřad pro Olomoucký kraj
Místo výkonu práce: Šumperk
Platové ohodnocení: 25 280 – 37 170 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Služební poměr
Pracovní poměr: Od 1.5.2023 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Ing. Daniel Janošík, ředitel Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "zákon o státní službě"), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada/odborný rada - rozhodování o povolení vkladu, se služebním působištěm Katastrální pracoviště Šumperk, Americká 2, 787 91 Šumperk.
Na služebním místě je státní služba (dále jen "služba") vykonávána v oboru služby:
55. Zeměměřictví a katastr nemovitostí.

Na služebním místě jsou vykonávány zejména následující činnosti:
- Systémové činnosti při vedení a obnově katastrálního operátu, zejména rozhodování o návrzích na vklad práv k nemovitostem.
- Posuzování a rozhodování složitých návrhů na povolení vkladu nebo výmazu práv k nemovitostem do KN včetně jednání s účastníky řízení, popřípadě s orgány státní správy, např. soudy, FÚ, stavební úřady atd.
- Rozhodnutí o vrácení poplatku nebo přeplatku, výzva k úhradě správního poplatku.
- Spolupráce při řešení složitých řízení o opravě chyby v údajích KN včetně přípravy rozhodnutí a opravě chyby.
- Kontrola věcné správnosti aktualizace a zplatňování budoucího stavu vkladu práv do KN.
- Spolupráce při vyřizování stížností a jiných podnětů ze strany veřejnosti a to včetně zajišťování podkladů se sbírky listin a odborných výkladů (judikátů).
- Kontrola správnosti výše úhrady správního poplatku za podání návrhu na zahájení řízení
o povolení vkladu a vyhotovování korespondence s tím spojené.

Platová třída 11., platový stupeň dle předchozí započitatelné praxe. Požadováno minimálně VŠ, bakalářský studijní program v oboru právo. Vzdělání a orientace/praxe v oblasti katastru nemovitostí výhodou.

Úplné info k VŘ viz úřední deska Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj.
Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a jmenování na služební místo představeného nebo žádosti o jmenování na služební místo představeného (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 31. března 2023, tj. v této lhůtě
- doručené služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Katastrální úřad pro Olomoucký kraj, Jeremenkova 110/15, 772 00 Olomouc,
- podané osobně na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese,
- podané v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu ku.proolomokraj@cuzk.cz, nebo
- podané v elektronické podobě prostřednictvím datové schránky (ID datové schránky služebního úřadu: kp8adpb)
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat" a slovy "Výběrové řízení na služební místo rada/odborný rada - rozhodování o povolení vkladu, Katastrální pracoviště Šumperk".
V žádosti je žadatel povinen uvést ID datové schránky nebo elektronickou adresu, na kterou mu budou doručovány písemnosti ve výběrovém řízení.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Bronislava Bartošová
Telefon: 585552415,775771211
E-mail: bronislava.bartosova@cuzk.cz

Referenční číslo ÚP: 27103120753
Poslední aktualizace: 15.3.2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 21.3.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů